Image Alt

Zrnko kávy

Filtrovaná káva

Moderní příprava kávy s nerezovým filtrem na kávu. Šetřete peníze a chraňte životní prostředí.

Kávové filtry z nerezové oceli jako bezpapírová  alternativa pro nejlepší chuť filtrované kávy.

 

Příprava aromatické kávy jakkoliv silné, úspora peněz a ochrana životního prostředí je nyní preferencí !  Trvale použitelné filtry ze speciální nerezové oceli zaručují extrémně rozsáhlou extrakci chutí kávy a umožňují dokonalou přípravu kávy kdykoli bez papírového filtru. Jemné póry nerezového filtru, jsou vyrobené z nerezové oceli jsou vyráběny specializovaným laserovým procesem a zaujmou vás  svou všestranností a příjemným  používáním.  Vychutnáte si nejen nejlepší čerstvě uvařenou kávu,  ale také speciality za studena, jako je ledová káva nebo ledový čaj v několika jednoduchých krocích.

V našem obchodě www.zrnko-kavy.cz najdete vhodné druhy kávy na přípravu lahodných filtrovaných káv umleté na správnou hrubost mletí.
Zažijte jedinečnou chuť čerstvě uvařené filtrační kávy ruční přípravou – zcela bez papírových filtrů, šetrné k životnímu prostředí a úsporné!

Pokud váháte a potřebujete poradit, kdykoliv se na nás obraťte telefonicky nebo pomocí formuláře na www.servis-kost.eu jsme tu pro vás:-)

S pozdravem

Ewald Kost